www.fotoalbumik.pl - strona główna

Autorska galeria fotografii
Adam Wypart

O mnieSprzęt fotograficznyArtykuły

Start Galerie:NajlepszePolskaEuropa

O mnie

Witaj, nazywam się Adam Wypart i lubię robić oraz oglądać ładne zdjęcia ;-) Na codzień zajmuję się prowadzeniem szkoły Tai Chi, które to jest moją drogą życia. Jestem także twórcš lekcji Tai Chi online. Hobbystycznie od kilku lat tańczę również tango argentyńskie. Tworzę również strony internetowe na własne potrzeby.

Fotografowanie interesowało mnie od zawsze, lecz dopiero kiedy kupiłem pierwszy aparat cyfrowy, mogłem swoją pasję na poważnie zmaterializować (a raczej zdigitalizować). Od tego momentu, kiedy tylko nadarza się okazja by uwiecznić coś interesującego, a przede wszystkim odwiedzić jakieś ciekawe miejsce staram się robić zdjęcia.

Jeśli chodzi o postedycję, to ograniczam obróbkę moich fotografii do minimum. Zwykle sprowadza się to do wykadrowania i wypoziomowania, korekcji tonalnej oraz wyostrzania. Niestety czasem jest to konieczne ze względu na ograniczenia techniki cyfrowej. Zdjęcia podwodne wykonywałem bądź wykonuję stosunkowo słabym sprzętem, dlatego ich obróbka musiała być bardziej radykalna.

Wiem, że moim fotografiom wiele brakuje i czasem mogą wydawać się nudne i podobne, niemniej oczekuję na komentarze oraz konstruktywną krytykę :-)


Adam Wypart
adamwypart[at]dao.pl

Ponieważ to zwykle ja fotografuję, dlatego sam mam niewiele zdjęć. Oto niemal wszystkie z nich :-)


Na Wrotach Chałubińskiego, Tatry


W drodze na Jagnięcy Szczyt, Tatry, Słowacja


Sokolie, Mała Fatra, Słowacja


Klify nad zatoką wraku, Zakynthos, Grecja


Przygotowanie do zanurzenia, Korakonisi, Zakynthos, Grecja


Avatar :-), Zakynthos, Grecja

Zainteresowania

Tai Chi Chuan
Tango argentyńskie
Podróże
Snorkeling
Fotografia
Programowanie
Majsterkowanie

Sporadycznie

Geoturystyka
Nurkowanie
Windsurfing
Speleologia